Zavřít

Máte dotaz? Napište nám!

Přejít na menu Přejít na obsah

Vzduchové filtry motorů SUBARU Industrial Power Products jsou koncipovány tak, aby při nadměrném znečištění nedovolili motoru standardní výkon. Tímto základním parametrem tyto originální vzduchové filtry SUBARU zabraňují poškození motoru.

Proto ráno před prací dopřejte 5minut pozornosti vašemu motoru.

Zkuste malý test. Vyjměte vzduchový filtr a nastartujte. Motor zvýší svůj výkon a vám předvede jak originální vzduchové filtry SUBARU chrání váš motor. Motor vypněte a neprovozujte bez vzduchového filtru, objednejte nový. Z 95% tento jednoduchý test uspěje (motor nesmí být provozován bez vzduchového filtru)
Originální filtry SUBARU Industrial Power Products jsou stavěny tak, aby motor v maximální míře chránily. Jakmile dojde k tomu, že motor SUBARU Industrial Power Products ztratí výkon, touto funkcí žádá o výměnu vzduchového filtru. Je to jakýsi senzor znečištění.
POZOR - tato funkce nefunguje s neoriginálními filtry. Toto je zapříčiněno nekvalitními filtračními vložkami. Vyzkoušeli jsme neoriginální filtry v praxi a zjistili, že nečistoty prochází přes filtr do spalovací komory a tím ničí součásti motoru.
Životnost motorů použitím neoriginálních vzduchových filtrů rapidně klesá.
Je možné, že ceny originálních filtrů oproti neoriginálním jsou o 5 až 20% vyšší, ale zaručují vám dlouhodobou funkčnost vašeho motoru v extrémních profesionálních podmínkách, k čemuž jsou motory SUBARU Industrial Power Products určeny.

Základní postupy výměny vzduchového filtru: