Zavřít

Máte dotaz? Napište nám!

Přejít na menu Přejít na obsah

Revoluční průmyslový motor SUBARU ER12 s rozvodem OHC.

Tento motor SUBARU ER12 byl vyvinut převážně pro účel extrémního zatížení vibračních pěchů, kdy dochází k vysokým rázům s nadměrným zatížením všech součástí motoru.
Motor SUBARU ER12 jako jediný ve své třídě disponuje tlakovým olejovým senzorem, který plně chrání motor před nedostatkem oleje jak při startu, tak hlavně během chodu motoru.
Motor SUBARU ER12 využívá rozvodu OHC, který mu umožňuje při velice malých rozměrech a hmotnosti dosahovat vysokých výkonů.
Tento průmyslový motor SUBARU ER12 představil i mnoho inovativních konstrukčních změn, které mu napomáhají k prvenství v dané střídě. Motor využívá definované zapalovací cívky zabraňující přesáhnutí maximálních otáček motoru a poskytující další nové bezpečnostní parametry. Motor SUBARU ER12 zabraňuje vnitřní stavbou přepážek možnost úniku motorového oleje při převrácení. Tento motor svou koncepcí poskytuje velice snadné požadavky na údržbu a veškeré servisní činnosti.

SUBARU ER12 představuje bezkonkurenční motor ve své třídě a to především vysokým výkonem při malé hmotnosti a rozměrech s mnoha inovativními prvky.