Zavřít

Máte dotaz? Napište nám!

Přejít na menu Přejít na obsah

Firma AMI CZ s.r.o. založena v roce 1992 s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru profesionální stavební mechanizace.
AMI CZ s.r.o. je výhradním zastoupením pro Českou republiku a Slovensko výrobců SUBARU Industrial Power Products, YAMAHA Motor Powered Products, Benza a DIAmantových nástrojů.

AMI CZ s.r.o. dále zastupuje mnohé přední výrobce profesionální stavební mechanizace např. NTC, WEBER (vibrační technika), ENDRESS (elektrocentrály), HUSQVARNA (rozbrušovací pily), BOSCH (elektrické nářadí), HAEMMERLIN (kolečka, vrátky, stolové pily), OKLIMA (teplovzdušná topidla), MUCK-TRUCK (motorová kolečka), STIGA (zahradní technika) a mnohé další.

Firma AMI CZ s.r.o. zajišťuje odborná servisní školení a komplexní služby celé autorizované servisní / prodejní sítě SUBARU Industrial Power Products v České republice a na Slovensku. Tuto servisní síť neustále rozšiřujeme tak, aby naše služby byly okamžitě dostupné všem zákazníkům SUBARU Industrial Power Products. Na základě rozšířeného skladového hospodářství se snažíme okamžitě reagovat na požadavky zákazníka v co nejkratším čase.

Servis AMI CZ s.r.o. zajišťuje servisní služby záručních i pozáručních oprav vlastními odborně zaškolenými servisními techniky.

team AMI CZ